تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

اگر ماشین لباسشویی شما دچار هرگونه خرابی اعم از لرزش و صدای زیاد، روشن نشدن، کار نکردن دور خشک کن، بوی سوختگی و … شده است به صورت 24 ساعته و در تمام روزهای هفته میتوانید با ما در ارتباط باشید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی پاکشوما / 24 ساعته

متخصصین فیکسی (تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج)، پس از ارائه مشاوره تخصصی، عیب یابی و ارائه راهکار، در سریعترین زمان ممکن به محل اعزام شده و حدالامکان با اولین مراجعه مشکل را برطرف خواهند کرد.

اگر ماشین لباسشویی خود را به تازگی خریداری کرده اید یا مدت زمان گارانتی دستگاه شما هنوز به پایان نرسیده است، میتوانید از طریق تماس با شماره تلفن درج شده در دفترچه گارانتی خود از خدمات نمایندگی استفاده نمایید.

اما اگر گارانتی ماشین لباسشویی شما به اتمام رسیده است و یا به هر دلیلی اعم از عدم رضایت از خدمات گارنتی تمایل به استفاده از خدمات شرکتی دارید، میتوانید از طریق فرم درخواست آنلاین و یا تماس با شماره تلفن ها شرکت، با ما در ارتباط باشید.

فیکسی

نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگی

 با در اختیار داشتن تکنسین‌های متخصص و با تجربه اقدام به نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال و فریزر می‌نماید. جهت ثبت درخواست تنها کافیست فرم درخواست را تکمیل نموده یا با ما تماس بگیرید.

مراحل ثبت درخواست تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

ثبت درخواست تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج در فیکسی به سادگی و تنها در چند دقیقه قابل انجام است.

ثبت درخواست آنلاین

برای ثبت درخواست خدمات پس از فروش، اعم از نصب، سرویس و یا تعمیرات، به صورت آنلاین، کافیست فرم درخواست درج شده در پایین همین صفحه را لمس کرده و مشخصات خود را وارد نمایید تا متخصصین فیکسی در چند دقیقه با شما تماس بگیرند.

ثبت درخواست از طریق تماس تلفنی

برای ثبت درخواست تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج از طریق تماس تلفنی کافیست با شعبه کرج از طریق شماره 02691300600 و برای ارتباط با شعبه تهران با شماره 02191300069 تماس بگیرید.
پس از تماس میتوانید از طریق بخش مشاوره از متخصصین فیکسی مشاوره در یافت کرده و یا برای ثبت سفارش، با قسمت مربوطه تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج در چه مناطقی فعالیت دارد؟

شعبه استان البرز در تمامی نقاط شهر کرج اعم از مهرشهر، عظیمیه، گوهردشت، مهرویلا و … آماده پاسخگویی سریع به شما مشتریان عزیز است.
همچنین در حومه شهر کرج

از قبیل هشتگرد، محمد شهر، گرمدره، شهرک بنفشه، ملارد، مارلیک، شهریار، فردیس و … نیز با در اختیار داشتن متخصصین در این مناطق، با ارئه خدمات میپردازد.

تعمیر یخچال در کرج

مشکلات رایج ماشین لباسشویی پاکشوما

برای آگاهی بیشتر شما عزیزان از خرابی های متداول و تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج که در سالهای فعالیت با آنها دست و پنجه نرم کرده ایم به قرار زیرند:

نشت آب از ماشین لباسشویی پاکشوما

اساسا تمام مراحل کار ماشین لباسشویی با آب انجام میشود در نتیجه نشت آب از آن بسیار رایج و محتمل است.
تمامی قسمت های داخلی ماشین لباسشویی اعم از لوله ها و شیلنگ ها میتوانند در نشت آب موثر باشند. ترک خوردن، پوسیدگی، پارگی، یا جابجایی آنها میتواند سبب بروز این مشکل گردد.

ارزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی پاکشوما

امروزه ماشین لباسشویی های اینورتر پا به عرصه وجود گذاشته و انقلابی را در صنعت ماشین لباسشویی ایجاد کرده اند.
این لباسشویی ها تقریبا بدون صدا و لرزش کار میکنند و ایجاد صدا و یا لرزش آنها میتواند ناشی از وجود مشکل در آنها باشد.

هرچند ماشین لباسشویی های قدیمی که موتور تسمه ای دارند به بی صدایی ماشین لباسشویی های اینورتر نیستند اما وجود صدای زیاد و یا جابجایی آنها در حین انجام کار میتواند نشانه وجود مشکل در کارکرد آنها باشد.

این مشکلات میتوانند ناشی از موارد متفاوتی باشند:

 1. تراز نبودن ماشین لباسشویی
 2. نامناسب بودن پایه های لباسشویی و ناتوانی آن در ثابت نگه داشتن ماشین لباسشویی
 3. خرابی تسمه (در لباسشویی های تسمه ای)
 4. خرابی بلبرینگ دیگ یا بلبرینگ موتور
 5.  خرابی کمک فنر
 6. معیوب بودن شفت

برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی پاکشوما

همیشه احتمال وجود برق خفیف در تمام لوازمی که با برق کار میکنند وجود دارد و در بسیاری از مواقع رفع این مقدار برق اگر غیر ممکن نباشد بسیار سخت و پر هزینه بوده و علاوه بر نداشتن صرفه اقتصادی، ممکن است سبب بروز مشکلات دیگری برای ماشین لباسشویی شود.

پس اگر برق بسیار خفیفی در ماشین لباسشویی احساس میکنید بهتر است با پوشیدن دمپایی پلاستیکی و یا استفاده از یک فرش در جلوی ماشین لباسشویی از برق گرفتگی اجتناب کنید.

اما اگر این میزان برق شدید است نشانه وجود مشکل در ماشین لباسشویی ست. این مشکل میتواند ناشی از خرابی سیم کشی و برد و یا ایرادات مکانیکی دستگاه باشد.
به دلیل اهمیت و حساسیت این موضوع بهتر است در صورت بروز با متخصصین مشورت نمایید.

تعمیر یخچال در فردیس | اعزام ۲۴ ساعته کمتر از ۲ ساعت تکنسین خونته

روشن نشدن ماشین لباسشویی پاکشوما

روشن نشدن ماشین لباسشویی میتواند در دو حالت رخ دهد:
ماشین لباسشویی برق ندارد و روشن نمیشود: اگر ماشین لباسشویی برق ندارد احتمالا مشکلی در سیم کشی آن پدید آمده است. سیم ورودی برق و پریز را بررسی کنید. در صورت نبود مشکل در این قسمت ها احتمال خرابی برد وجود دارد.

ماشین لباسشویی برق دارد اما کار نمیکند: در این صورت اگر از بسته بودن در لباسشویی اطمینان دارید احتمال خرابی برد و یا قفل در وجود دارد.

بوی سوختگی از ماشین لباسشویی پاکشوما

بوی سوختگی از نشانه های بسیار بد در تمام لوازم برقی ست. در صورت استشمام بوی سوختگی فورا در این صورت را از برق کشیده و برای تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج با کارشناس متخصص تماس بگیرید.


بوی سوختگی میتواند ناشی از موارد زیر باشد:

 • استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی و اصطکاک بین تسمه، دیگ و موتور
 • بوی سوختگی ناشی از سوختن سیم یا قطعات برد
 • خرابی یا سوختن موتور ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس | اعزام کمتر از ۲ ساعت

آبکشی نکردن ماشین لباسشویی پاکشوما

در این حالت ماشین لباسشویی کار شستشو را به درستی انجام داده اما مرحله آبکشی را انجام نمیدهد. در این صورت احتمالا یکی از موارد زیر رخ داده است:

 1. گرفتگی مسیر خروج آب
 2. خرابی یا کثیف بودن پمپ تخلیه
 3. مشکل در برد یا سیم کشی
 4. مشکل در هیدروستات

کار نکردن خشک کن ماشین لباسشویی پاکشوما

در این حالت عمل شستشو و آبکشی به درستی انجام شده اما خشک کن ماشین لباسشویی کار نمیکند. این حالت میتواند به دلیل یکی از موارد زیر باشد:

 • مشکل در برد و یا سیم کشی
 • خرابی هیدروستات

تعمیر لباسشویی بوش در کرج | تعمیرات ماشین کمتر از ۲ ساعت

گرم بودن لباس ها پس از شستشو در ماشین لباسشویی پاکشوما

دور آخر شستشو و آبکشی در ماشین های لباسشویی با آب سرد انجام میشود، پس لباس ها پس از شستشو باید سرد باشند. اگر غیر از این باشد، یعنی مشکلی وجود دارد.
بعضی از ماشین های لباسشویی یک ورودی آب و برخی دارای دو ورودی آب گرم و سر هستند.
گاهی در نصب ماشین های لباسشویی، ورودی آب اشتباه وصل میشود. باید توجه داشته باشد که در لباسشویی های دارای یک ورودی آب این ورودی باید به آب سر متصل باشد.
اما اگر ماشین لباسشویی را به تازگی نصب نکرده و این مشکل به تازگی ایجاد شده است احتمالا یکی از موارد زیر علت این مشکل است:

 1. در سیم کشی یا برد ماشین لباسشویی مشکلی وجود دارد
 2. سنسور دما آب دچار مشکل شده است

هزینه تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

اساسا اعلام هزینه تعمیرات هرگونه دستگاهی به دلیل ماهیت خدماتی بودن آن پیش از عیب یابی دقیق ممکن نیست.
اما برای اطمینان خاطر شما عزیزان شرایطی را فراهم کرده ایم تا شما از هزینه تعمیر یا سرویس ماشین لباسشویی خود اطلاع حاصل نمایید.

پیش از مراجعه کارشناس میتوانید با بخش مشاوره تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج تماس بگیرید و با اعلام مشکل ماشین لباسشویی خود از قیمت حدودی تعمیر یا سرویس آن مطلع شوید.
تکنسین مربوطه پس از مراجعه و عیب یابی دقیق، مشکل را به شما اعلام و هزینه دقیق قطعه و خدمات را به اطلاع شما خواهد رساند. کارشناس تنها در صورت توافق اقدام به تعمیر یا سرویس دستگاه شما مینماید.

تعمیر لباسشویی آبسال در کرج سریع ترین خدمات در کمتر از ۲ ساعت

انواع خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج

 1. تعمیر برد ماشین لباسشویی
 2. تعمیر یا تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی
 3. تعمیر بلبرینگ و صدای ناشی از آن
 4. تعمیر یا تعویض موتور ماشین لباسشویی
 5. رفع آبریزی
 6. و …

[sc name=”lebaspakshomakaraj”][/sc]

5/5 - (3 امتیاز)

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *