فیکسی

متخصصین باتجربه و تحصیلکرده

که به موقع می‌رسند

داستان فیکسی

همه چیز 8 سال پیش شروع شد. وقتی علاقه به کار فنی ما را به سمت تعمیرات لوازم خانگی سوق داد. از آن زمان سعی کردیم با کسب تجربه و اخذ گواهینامه‌های مختلف تخصص و مهارت خود را افزایش دهیم.

2 سال پیش با افزایش تقاضای تعمیرات و احساس نیاز به شبکه‌ای منظم از متخصصین جهت کسب هرچه بیشتر رضایت مشتریان خود, بر آن شدیم تا شرکت خود را تحت نام “فیکسی” تاسیس کنیم. 

اهداف فیکسی

بزرگترین هدف ما در فیکسی کسب رضایت هرچه بیشتر مشتری‌ست. با وجود تحریم‌ها و عدم وجود نمایندگی‌های پس از فروش جای خالی شرکتی که خدمات پس از فروش لوازم خانگی را در سطح بالایی از کیفیت ارائه دهد احساس می‌شود و ما در فیکسی تلاش می‌کنیم این خلا را پر کنیم.

ما میدانیم امنیت شغلی هر یک از ما در گرو مشتریانی‌ست که از خدمات ما نه تنها راضی بلکه خشنود باشند. ما معتقدیم مشتریان ارزشمندترین دارایی ما هستند و با دقت مراقب دارایی‌های خود هستیم.

فیکسی چگونه کار می‌کند

ثبت درخواست

در مرحله اول درخواست خود را به صورت تلفی و آنلاین ثبت و یا با وارد کردن شماره منتظر تماس تکنسین های فیکسی باشید.

تماس تکنسین

در صورت درخواست آنلاین و یا تلفنی متخصصین فیکسی در کمتر از 5 دقیقه و در صورت وارد کردن شماره تماس در کمتر از 1 دقیقه جهت ارائه مشاوره تلفنی با شما تماس میگیرند.

هماهنگی زمان

اگر امکان برطرف کردن مشکل دستگاه به صورت تلفنی مقدر نبوده و یا نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات باشد, متخصصین فیکسی زمان مورد نظر شما را برایتان رزرو می‌کنند.

مراجعه تکنسین

در این مرحله تکنسین پس از عیب یابی تا حد امکان و اعلام هزینه حدودی, با به همراه داشتن قطعات مورد نیاز به حل مورد نظر شما مراجعه کرده و مشکل را برطرف میکند.

تماس رضایت

پس از مراجعه و اتمام کار تکنسین, اپراتورهای فیکسی جهت اطمینان از رضایت شما از خدمات ارائه شده با شما تماس می‌گیرند و به تکنسین امتیاز میدهند.

0 +
مشتری راضی
0
تکنسین
0
مشترک فعال
0 +
سال تجربه
گارانتی 6 ماهه کالا و خدمات
مطابق نرخ اتحادیه
پشتیبانی 24 ساعته
مطابق با زمانبندی شما
تخفیفات دوره ای
ارائه خدمات در منزل شما
مطابق با زمانبندی شما
مطابق نرخ اتحادیه
تخفیفات دوره ای
گارانتی 6 ماهه کالا و خدمات
ارائه خدمات در منزل شما
پشتیبانی 24 ساعته