نمایندگی یخچال بکو

اگر یخچال فریزر بکو دارید و اخیرا برای تعمیرات و یا سرویس دوره‌ای آن به دنبال نمایندگی خدمات پس از فروش لوازم خانگی بکو هستید، احتمالا با حجم زیادی از سایت‌ها و افرادی مواجه شده‌اید که ادعای نمایندگی این برند را دارند.

 • اما به کدام یک میتوان اعتماد کرد؟
 • کدام یک واقعا نماینده رسمی این برند هستند؟

حتما میدانید که هیچ برند خارجی در ایران، نمایندگی فروش لوازم خانگی نداشته و همچنین هیچ فروشگاهی نیز مجاز به فروش لوازم خانگی خارجی نیست و متعاقبا هیچ برند لوازم خانگی در ایران نمایندگی رسمی خدمات پس از فروش ندارد!

 1. حال که هیچ برند خارجی نمایندگی پس از فروش لوازم خانگی ندارد به چه کسی اعتماد کنیم؟
 2. چگونه از تخصص و مهارت افراد در تعمیر یخچال فریزر بکو خود مطمئن شویم؟
 3. از کجا مطمئن باشیم از قطعات اورجینال برای تعمیرات دستگاه استفاده شده؟
 4. و از همه مهمتر در این وضعیت گارانتی خدمات چه میشود؟

مرکز تخصصی تعمیرات و نمایندگی یخچال فریزر بکو

فیکسی (نمایندگی یخچال بکو) با در اختیار داشتن متخصصی آموزش دیده و با تجربه مختص هر برند، استفاده از قطعات اورجینال و همچنین صداقت در خدمات توانسته به یکی از معتبرترین و مورد اعتمادترین مراکز خدمات پس از فروش لوازم خانگی تبدیل شود.
همچنین ما از ضرورت سرعت در تعمیرات یخچال فریزر آگاهیم و میدانیم خرابی یخچال فریزر چقدر میتواند مهم و زیان‌آفرین باشد، پس نزدیکترین متخصص را در کمترین زمان ممکن به شما اختصاص میدهیم.

مزایای استفاده از خدمات فیکسی نمایندگی یخچال بکو

 • مکان مشاوره با تکنسین متخصص و اطمینان از وجود نیاز به مراجعه حضوری پیش از اعزام کارشناس
 • پاسخگویی 24 ساعته متخصصین در تمام روزهای سال
 • مشاوره و اعزام فوری کارشناس
 • تعمیر در محل
 • ضمانت 90 الی 180 روزه خدمات
 • ثبت سفارش در کمترین زمان ممکن
 • استفاده از قطعات اورجینال بکو
 •  تماس رضایت و پیگیری رضایت مشتریان پس از اتمام کار تکنسین
 • قیمت منصفانه خدمات مطابق نرخ اتحادیه
 • آراستگی ظاهری و رعایت بهداشت توسط تکنسین‌ها

چگونه سفارش نصب، سرویس و یا تعمیر یخچال فریزر بکو خود را ثبت کنیم؟

اگر به دنبال نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال فریزر بکو هستید و یا از خدمات شرکت یا نمایندگی یخچال بکو ضمانت کننده دستگاه خود رضایت ندارید تنها کافیست برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید و یا درخواست خود را به صورت آنلاین در چند ثانیه ثبت کنید تا متخصصین فیکسی در کوتاهترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.
پس از ثبت درخواست در صورت نیاز به مراجعه حضوری، نزدیکترین متخصص به محل شما اعزام شده و مشکل را برطرف می‌کند.

البته توجه داشته باشید اگر یخچال فریزر خود را به تازگی خریده که توسط شرکتی ضمانت شده است باید برای نصب با شماره درج شده بر روی ضمانت نامه و یا فاکتور فروش دستگاه خود تماس بگیرید.

تعمیر یخچال فریزر بکو در محل

یخچال فریزر از بزرگترین و سنگین ترین لوازم آشپزخانه ست که جابه‌جایی آن حتی در زمان اسباب‌کشی بسیار دشوار و همچنین با آسیب احتمالی همراه است.
ما با آگاهی به این امر امکانی فراهم کرده‌ایم تا تمامی خدمات یخچال فریزر شما در محل شما صورت گرفته و نیاز به هیچ گونه جابجایی نداشته باشد.
پس از ثبت سفارش و اطمینان از نیاز به مراجعه حضوری تکنسین متخصص به محل شما اعزام شده و تمامی خدمات در محل و زیر نظر شما صورت میگیرد.

مزایای تعمیر یخچال در محل

 1. عدم نیاز به صرف هزینه سنگین جابجایی
 2.  واردن نشدن آسیب به دستگاه در اثر جابجایی
 3.  ارائه خدمات و تمامی مراحل کار زیر نظر شما
 4. صرفه جویی در زمان و تعمیر دستگاه در زمان کوتاه

مشکلات رایج یخچال فریزر بکو

 1.  بالا رفتن دمای یخچال، فریزر و یا هر دو
 2.  اتومات نکردن موتور یخچال
 3. آبریزی از قسمت های مختلف یخچال فریزر
 4. کار نکردن موتور یخچال
 5.  برفک زدن یخچال
 6.  سروصدای عجیب از دستگاه
 7.  وجود ارور روی نمایشگر دستگاه
 8.  نبود برق در یخچال فریزر
 9.  آسیب به بدنه یخچال فریزر و یا پوسیدگی بدنه
 10.  خراب شدن لاستیک دور درب
 11. خرابی آبسردکن و یا یخساز یخچال بکو

در صورت وجود هر یک از مشکلات گفته شده میتوانید با متخصصین فیکسی نمایندگی یخچال بکو در ارتباط باشید.
توجه داشته باشید که بسیاری از مشکلات یخچال فریزر شما نیاز به مراجعه کارشناس ندارند و خود میتوانید با راهنمایی کارشناس و انجام اقداماتی ساده مشکل را برطرف کنید. به همین دلیل گروهی از تکنسین های فیکسی به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به مشکلات شما عزیزان هستند.

هزینه تعمیرات یخچال فریزر بکو

از مهمترین دغدغه های بسیاری از شما عزیزان هزینه تعمیرات یخچال فریزر شماست و اینکه چطور مطمئن باشید قیمت ارائه شده توسط تکنسین، هزینه واقعی و متعارف خدمات ارائه شده به شماست؟
ما این مشکل را با ارائه تعرفه تعمیرات یخچال فریزر برطرف نموده‌ایم. هرچند اعلام هزینه دقیق خدمت ارائه شده پیش از عیب‌یابی و مراجعه کارشناس ممکن نیست، با این حال تلاش کرده‌ایم با ارائه قیمت‌های بازه‌ای شما را از قیمت خدمات مختلف تعمیرات یخچال فریزر آگاه کنیم.
پس از اتمام کار تکنسین، قیمت اعلام شده به شما عزیزان مورد تایید شرکت قرار گرفته و در صورت مطابقت با نرخ اتحادیه پیامکی حاوی مبلغ فاکتور برای شما ارسال شده که میتواند آن را با مبلغ ارائه شده توسط تکنسین انطباق داده و از صحت مبلغ فاکتور اطمینان حاصل نمایید.

با این کار میتوانید مطمئن باشید که هیچ گونه هزینه نامتعارفی از شما اخذ نخواهد شد.

مدت زمان تعمیر یخچال فریزر بکو چقدر است؟

با توجه به اهمیت یخچال فریزر در آشپزخانه، مدت زمان تعمیر آن سوال و دغدغه بسیاری از شما عزیزان است.

در این رابطه باید بدانید که مدت زمان مورد نیاز جهت تعمیر یخچال فریزر شما به مشکل آن بستگی دارد. گاهی ظرف مدت چند دقیقه مشکل برطرف شده اما در حالتی که بورد دستگاه نیاز به تعمیر داشته و یا دستگاه نیاز به تعویض قطعات اصلی مانند کمپرسور و یا نیاز به شارژ گاز داشته باشد این زمان بالا میرود.

ما با آگاهی از اهمیت سرعت در تعمیر یخچال فریزر برای به حداقل رساندن زمان تعمیر، با اعزام نزدیکترین تکنسین در کوتاهترین زمان ممکن، و ارسال قطعات مورد نیاز در صورت امکان برای تکنسین، در تلاشیم تا زمان خاموش بودن یخچال فریزر شما را به حداقل برسانیم. ما نمایندگی یخچال بکو در تهران و کرج هستیم. 

هر چند پیشنهاد میکنیم در صورت بروز مشکل جدی در دستگاه، مواد غذایی خود را به یخچال دیگری انتقال دهید. به خصوص وقتی فریزر با مشکل مواجه شده پیشنهاد میکنیم هرچه سریعتر مواد غذایی موجود در فریزر را به فریزر دیگری انتقال دهید تا از فاسد شدن آنها تا تعمیر یخچال فریزر بکو جلوگیری نمایید.

مطالب مرتبط: انواع سنسور یخچال

انواع خدمات ارائه شده توسط فیکسی برای تعمیر یخچال فریزر بکو

 •  تعویض تمامی قطعات با قطعات اورجینال بکو
 •  تعمیر قطعات
 • تعمیر بورد یخچال فریزر بکو
 • تعویض کمپرسور یخچال فریزر بکو
 •  شارژ گاز
 • رفع آبریزی یخچال فریزر
 • تعویض فیلترهای آب

شارژ گاز یخچال فریزر بکو

شارژ گاز یخچال فریزر بکو کاری بسیار تخصصی بوده و نیازمند تجربه بالاست. بسیاری از افراد بدون داشتن مهارت و تخصص کافی با دریافت هزینه نسبتا کم در این زمینه اقدام به شارژ گاز یخچال مینمایند که باعث ایجاد مشکلات مختلف در دستگاه شما خواهند شد.

شاید این مشکلات در کوتاه مدت نمود پیدا نکنند (که در بسیاری از مواقع در کوتاه مدت نیز باعث بروز مشکل می‌شوند) اما آسیب های جبران ناپذیری در طول چند ماه به دستگاه وارد خواهند کرد.
دقت کنید شارژ گاز یخچال فریزر شامل مراحل مختلفی بوده و بسیار کار زمان‌بری میباشد. اگر هر کدام از این مراحل انجا نشود به این معنیست که کار به درستی صورت نگرفته است. شارژ گاز یخچال فریزر بکو شامل مراحل زیر است:

 1.  در مرحله اول باید در سیکل خلا ایجاد کرد که این کار توسط دستگاه وکیوم انجام میشود.
 2.  در مرحله بعد فیلتر درایر دستگاه تعویض میشود.
 3. سپس کندانسور و لوله های آن و همچنین اواپراتور کاملا شسته میشوند.
 4.  انتقال گاز به دستگاه که باید دقیقا به اندازه باشد

تمامی این مراحل در شارژ گاز باید به دقت و مهارت انجام شود تا به دستگاه آسیبی نرسد.

تعمیر بورد یخچال فریزر بکو

دغدغه بسیاری از مشتریان تعمیر بورد یخچال فریزر و هزینه آن است.
هرچند که اعلام هزینه تعمیر بورد قبل از بررسی تکنسین تعمیر بود ممکن نیست اما گاها دیده شده برخی از افراد برای تعمیر بورد یخچال فریزر به خصوص یخچال فریزرهای خارجی مبالغ هنگفت و نامتعارفی را اعلام می‌کنند.
فیکسی نمایندگی یخچال بکو با در اختیار داشتن متخصصین تعمیر بورد، علاوه بر کاهش هزینه‌ها از متعارف بودن هزینه تعمیر این قطعه مهم از یخچال فریزر اطمینان حاصل می‌کند.

فیکسی

نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگی

 با در اختیار داشتن تکنسین‌های متخصص و با تجربه اقدام به نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال و فریزر می‌نماید. جهت ثبت درخواست تنها کافیست فرم درخواست را تکمیل نموده یا با ما تماس بگیرید.

یخچال فریزر بکو ساخت چه کشوریست؟

بکو تولید کننده لوازم خانگی، متعلق به کشور ترکیه و از زیر مجموعه برند معروف آرچلیک است که در سال 1967 در استانبول تاسیس شده است. بکو از سال 2009 و ادغام با شرکت ترکیه ای آرچلیک و خرید شرکت آلمانی گروندیک رشد بسیاری پیدا کرد به طوری که امروزه تولیدات لوازم خانگی خود را به بیش از 130 کشور از جمله کشورهای اروپایی صادر می‌کند.

5/5 - (3 امتیاز)

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *