ارور ماشین لباسشویی اسنوا

ارور نمایش داده شده بر روی صفحات نمایشگر لوازم خانگی سیستم خود عیب یابی جدیدی ست که اغلب لوازم خانگی جدید به آن مجهز هستند و ماشین های لباسشویی اسنوا نیز از لوازم خانگی ای هستند که از این سیستم استفاده مینمایند.

به طور کلی ارورهای لوازم نمایش داده شده بر روی نمایشگر ماشین های لباسشویی متشکل از یک حرف انگلیسی و یک عدد بوده که نشان میدهند مشکلی در ماشین لباسشویی به وجود آمده و منشا آن میتواند کدام یک از قطعات لباسشویی باشد.

البته باید توجه داشته باشید که ارورهای ماشین های لباسشویی و اساسا لوازم خانگی نمیتوانند با دقت بالا و صحت 100 درصدی به شما نشان دهند کدام قطعه خراب بوده و نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.بلکه کارایی این ارورها بیشتر

 1. اعلام وجود مشکل
 2. نشان دادن منشا حدودی مشکل
 3. کمک به تکنسین ها برای پیدا کردن سریعتر و دقیقتر مشکل جهت رفع آن است.
فیکسی

نمایندگی مجاز خدمات پس از فروش لوازم خانگی

 با در اختیار داشتن تکنسین‌های متخصص و با تجربه اقدام به نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال و فریزر می‌نماید. جهت ثبت درخواست تنها کافیست فرم درخواست را تکمیل نموده یا با ما تماس بگیرید.

ارور/کد خطای لباسشویی اسنوا

همانطور که گفته شد ارور ماشین لباسشویی اسنوا به شما اطلاع میدهد مشکلی وجود دارد و به تکنسین متخصص به پیدا کردن سریعتر و دقیق تر مشکل کمک میکنند.

پس در اغلب موارد پیدا کردن قطعه معیوب یا منشا مشکل برای افراد غیر متخصص امکان پذیر نیست و برای پیدا کردن و رفع مشکل به مراجعه و عیب یابی حضوری متخصص نیاز است.

در ادامه این مقاله ارور ماشین لباسشویی اسنوا از فیکسی به بررسی ارورها یا کد خطاهای لباسشویی اسنوا میپردازیم تا با دیدن آنها بر روی لباسشویی اسنوای خود بدانید که باید در کدام ناحیه و یا قطعات به دنبال مشکل باشید.
در هر مرحله ارور یا خطا به همراه علت آن مشخص شده و همچنین روش های رفع ارور در صورت امکان رفع توسط خود شما نیز آموزش داده شده است.

توجه داشته باشید اگر متخصص نیستید برای رفع ارور ماشین لباسشویی خود و جهت جلوگیری از آسیب های بیشتر به ماشین لباسشویی از تلاش برای رفع مشکل بپرهیزید و از یک متخصص کمک بگیرید.

تعمیر یخچال پروفایل در کرج | اعزام زیر 2 ساعت تعمیرکار

ارور IE ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان میدهد که آب برای ورود به ماشین لباسشویی با مشکل مواجه است. دلایلی که ممکن است سبب بروز این مشکل شوند عبارتند از:

 • بسته بودن شیر آب ورودی
 • مسدود بودن فیلتر ورودی آب
 • نامرغوب بودن یا خرابی شیر برقی
 • کار کردن پمپ تخلیه در حین آب گیری
 • نامرغوب بودن یا خرابی سنسور سطح آب (هیدروستات)
 • خرابی بورد و تعمیر برد ماشین لباسشویی

مواردی مانند باز بودن شیر ورودی آب و باز بودن فیلتر ورودی آب را که خود میتوانید بررسی کنید بررسی کرده اگر از صحت آنها اطمینان دارید برای بررسی حضوری و رفع مشکل با متخصص تماس بگیرید.

ارور یخچال اسنوا | تمامی خطاهای یخچال فریزر و ساید اسنوا

ارور ماشین لباسشویی اسنوا OE

این ارور نشان میدهد ماشین لباسشویی عمل تخلیه آب را به درستی انجام نمیدهد و اختلالی در تخلیه آب به وجود آمده است.
این مشکل میتواند به دلایل مختلفی شامل موارد زیر روی دهد:

 1. لوله تخلیه گره یا پیچ خورده است
 2. پمپ تخلیه خراب شده است
 3. آبگیری در خلال تخلیه انجام میشود که میتواند نشانه خرابی بورد باشد
 4. هیدروستات خراب است

لوله تخلیه را بررسی کنید و از باز بودن و پیچ نخوردن آن اطمینان حاصل کنید. اگر مشکل از لوله تخلیه نبود برای عیب یابی حضوری و رفع مشکل با متخصص تماس بگیرید.

ارور UE ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان میدهد که ماشین لباسشویی تراز نیست که میتواند ناشی از تراز نبودن پایه های لباسشویی و یا در هم پیچیدگی و جکع شدن لباس ها در یک طرف مخزن لباسشویی باشد.

برای رفع این مشکل مطمئن شوید لباسشویی تراز است، که نشانه تراز نبودن آن سر و صدا و تکان های شدید حینکار لباسشویی ست. اگر از تراز بودن لباسشویی اطمینان دارید، مطمئن شوید لباس ها داخل مخزن لباسشویی پخش شده اند و در هم پیچ نخورده و دریک طرف تلنبار نشده اند.

اگر پس از انجام این کارها همچنان ارور وجود داشت، جهت مراجعه و عیب یابی حضوری با متخصص تماس بگیرید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی | مرکز و نمایندگی تعمیرات برد

ارور LE ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان میدهد در لباسشویی باز است که میتواند ناشی از باز بودن در لباسشویی به طور سهوی یا خرابی قفل در باشد. البته ممکن است خرابی بورد نیز دلیل بروز این خطا باشد. به این معنی که بورد قفل در را بررسی نمیکند.
پس علل این خطا میتواند موارد زیر باشد:

 • هنگامی که در لباسشویی باز است دکمه start/pause فشرده شده است
 • قفل در خراب شده است
 • بورد خراب شده و قفل در را بررسی نمیکند

در صورت بروز این خطا ابتدا مطمئن شوید پیش از زدن دکمه start/pause در لباسشویی بسته باشد. در صورتی که از بسته بودن در اطمینان دارید برای بررسی برد یا قفل در از یک متخصص کمک بگیرید.

ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان میدهد موتور لباسشویی با مشکل مواجه شده یا خراب شده است. اشکال در کارکرد موتور لباسشویی میتواند به دو دلیل رخ دهد:

 1. اتصال موتور با مشکل مواجه است
 2. موتور کار نمیکند

بررسی اشکالات موتور لباسشویی یک کار تخصصی ست و اگر ماشین لباسشویی شما با مشکلات موتوری مواجه شده است باید از متخصص کمک بگیرید.

تعمیر لباسشویی پاکشوما در کرج | تعمیرات ماشین لباسشویی در 2 ساعت

ارور E9 ماشین لباسشویی اسنوا

این کد خطا مربوط به اشکالات سنسور سطح آب یا هیدروستات است.
ظاهر شدن این ارور نشان میدهد هیدروستات خراب شده و تیاز به تعمیر یا تعویض دارد.
تعمیر یا تعویض این قطعه یک کار تخصصی بوده لذا در صورت مشاهده این ارور، جهت عیب یابی حضوری و رفع مشکل با متخصص تماس بگیرید.

ارور H2 ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور خرابی و اشکالات المنت را نشان میدهد و نشانگر این است که:

 • المنت خراب شده است
 • المنت به درستی متصل نیست

رفع این خطا از عهده افراد غیر متخصص بر نمیاید لذا در صورت بروز این خطا با متخصص جهت عیب یابی حضوری و رفع مشکل تماس بگیرید.

ارور H5 ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور ماشین لباسشویی اسنوا نشان میدهد دمای آب در هنگام شستشو با دمای مطلوب و تنظیم شده توسط برنامه شستشو انطباق ندارد و در برنامه پشمی یا ظریف به بیش از 45 درجه رسیده است.
البته این ارور منشا این مشکل را نشان نمیدهد چرا که میتواند دلایل بسیار مختلفی، اعم از خرابی بورد، خرابی المنت و … داشته باشد.
لذا در صورت بروز این خطا جهت بررسی و عیب یابی حضوری با متخصص تماس بگیرید.

ارور H6 ماشین لباسشویی اسنوا

این ارور نشان میدهد مشکلی در المنت به وجود آمده است.
به طور دقیقتر این خطا نشان میدهد که دمای آب در 15 دقیقه 2 درجه بالا نرفته است که نشان دهنده خرابی المنت است. البته این مشکل میتواند دلایل دیگری نیز داشته باشد که عیب یابی دقیق آن به حضور متخصص نیازمند است.

تعمیر ماشین لباسشویی در فردیس | اعزام کمتر از 2 ساعت

ارورهای E8 وE9 ماشین لباسشویی اسنوا

این ارورها نشان دخنده مشکل در ماشین لباسشویی هستند اما نشان نمیدهند دقیقا چه مشکلی وجود دارد.
اگر با این کدهای خطا مواجه شدید با متخصص تماس بگیرید تا ماشین لباسشویی را حضورا عیب یابی نماید.
توقف ناگهانی ماشین لباسشویی اسنوا در حین کار

اگر ماشین لباسشویی شما در حین کار به صورت ناگهانی متوقف شد و دیگر شروع به کار نکرد، ممکن است ناشی از موارد زیر باشد که میتوانید آنها را بررسی نمایید:

 • ممکن است اشیا خارجی مانند سکه یا سوزن در پمپ یا درام باشد
 • وزن لباس های داخل لباسشویی بیش از حد است
 • ماشین لباسشویی تراز نیست و یا لباس ها در یک طرف جمع شده اند

در این مقاله (ارور ماشین لباسشویی اسنوا) به بررسی کدخطاهای لباسشویی های اسنوا پرداختیم و امیدواریم توانسته باشیم در رفع آنها به شما کمک کنیم.

در صورتی که برای رفع ارورهای لباسشویی اسنوا خود نیاز به کارشناس دارید، میتوانید از طریق ثبت درخواست آنلایت از طریق پر کردن فرم درخواست و یا از طریق تماس با مراکز خدمات فیکسی شعبه های کرج و تهران، درخواست خود را برای مشاوره و یا مراجعه ثبت کنید.

متخصصین فیکسی به صورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته آماده پاسخگویی و رفع مشکل در سریعترین زمان ممکن هستند.

5/5 - (5 امتیاز)

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *