تعمیر یخچال جنرال الکتریک

تعمیرات یخچال

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

نصب، تعمیر و سرویس دوره ای انواع یخچال فریزرهای جنرال الکتریک

متخصصین فیکسی با سال‌ها تجربه در زمینه نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای جنرال الکتریک با تسلط کامل اقدام به برطرف نمودن مشکل شما می‌نمایند. تکنسین‌های هر برندی در فیکسی, متخصص همان برند بوده و سال‌هاست به تحصیل و کسب تجربه در همان برند مشغولند. پس با خیال راحت دستگاه خود را به متخصصی ما بسپارید.

معتبرترین نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک

مشاوره تلفنی قبل از اعزام

متخصصین فیکسی قبل از مراجعه با شما تماس میگیرند تا در صورت امکان مشکل را تلفنی حل کنند.

مطابق با نرخ اتحادیه

نرخ های ارائه شده توسط تکنسینها مطابق با نرخ اتحادیه و زیر نظر شرکت میباشد.

نماینده تمام برندها

ما در فیکسی برای هر برندی متخصص مربوط به آن را داریم.

اعزام سریع کارشناس

فیکسی نزدیکترین تکنسین را اعزام میکند تا مشکتان هرچه سریعتر برطرف شود.

گارانتی 3ماهه کالا و خدمات

تمامی قطعات و خدمات توسط فیکسی به مدت 90 روز ضمانت میشود.

تعمیر در محل

تمامی خدمات ما در محل شما انجام میشود.

به یاد داشته باشید در 50 درصد مواقع مشکلات یخچال فریزرها با تماس تلفنی برطرف می‌شوند. پس:

شماره همراه خود را وارد کنید

 تا در کمتر از 60 ثانیه با شما تماس بگیریم

تماس با ما

پاسخگویی 24 ساعته

پاسخگویی 24 ساعته
فیکسی چگونه کار می‌کند
ثبت درخواست

ابتدا درخواست نصب, سرویس و یا تعمیر یخچال فریزر خود را به صورت آنلاین یا تلفنی ثبت کنید.

تماس تکنسین

سپس در کمتر از 5 دقیقه تکنسین مربوطه جهت انجام مشاوره تلفنی و اعلام هزینه با شما تماس میگیرد.

هماهنگی زمان

اگر مشکل یخچال فریزر به صورت تلفنی قابل حل نباشد, تکنسین بهترین زمان برای شما را جهت مراجعه رزرو مینماید.

مراجعه تکنسین

تکنسین در زمان تعیین شده جهت رفع مشکل به محل مورد نظر شما رجوع میکند.

تماس رضایت

جهت اطمینان از کسب رضایت شما, پرسنل مرکز تماس با شما تماس گرفته و به تکنسین امتیاز میدهند.

از تخفیفات هیجان‌انگیز فیکسی بهره‌مند شوید
تخفیف ویژه برای اولی‌ها

ما برای تمام کسانی که برای اولین بار از خدمات ما استفاده میکنند تخفیف ویژه‌ای در نظر داریم. اگر برای اولین بار از خدمات فیسکی استفاده میکنید 10% تخفیف ویژه برای شما اعمال خواهد شد.

تخفیف ویژه کد معرف

اگر دوستان یا آشنایانتان از کد اشتراک شما بعنوان کد معرف استفاده کند 10% تخفیف در پروفایل شما اعمال خواهد شد. این تخفیف تاریخ انقضا ندارد و تا وقتی از آن استفاده کنید در پروفایلتان محفوظ می‌ماند.

تخفیفات دوره‌ای برای همه

فیکسی برای شما در مناسبت‌ها و دوره‌های مختلف تخفیفات ویژه‌ای در نظر دارد. اگر از مشتریان سایت ما باشید, این تخفیفات به وسیله پیامک به اطلاع شما خواهد رسید.

نصب انواع یخچال فریزر
تعمیر و تعویض قطعات
سرویس‌های دوره ای
عیب یابی و اعلام هزینه

بزرگترین مرکز و نمایندگی تعمیر انواع یخچال فریزرهای جنرال الکتریک

اینجا تعمیرگاه مجاز انواع یخچال فریزر و ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران و کرج است

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای ویرپول

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای بوش

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای مابه

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای سامسونگ

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای ویرپول

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای بوش

نصب, سرویس و تعمیر انواع یخچال فریزرهای مابه

فیکسی, مرکز تعمیر ساید جنرال الکتریک و انواع یخچال فریزرهای جنرال الکتریک

ما نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تهران و کرج هستیم

تیم ما با تجربه فراوانی که دارد در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، آماده ارائه انواع خدمات تعمیر یخچال فریزر انواع برندهای خارجی و ایرانی در شهرهای کرج و تهران و حوالی آن است. کافیست با تماس با شماره های ما با مشاورین ما در ارتباط باشید و با ثبت درخواست از طریق سایت، در کمتر از 60 ثانیه مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

ما سعی داریم بهترین شرایط را برای شما عزیزان فراهم کنیم تا در کمترین زمان ممکن مشتریان عزیز به هدف خود برسند. هدف اصلی فیکسی سلامت لوازم خانگی شماست.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر های دوقلو جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر قدیمی جنرال الکتریک

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر های دوقلو جنرال الکتریک

تعمیر یخچال فریزر قدیمی جنرال الکتریک

نگران تعمیر یخچال جنرال الکتریک خود نباشید

در هر نقطه‌ای از تهران و کرج هنگام نیاز به نصب, سرویس و تعمیرات یخچال فریزر جنرال الکتریک با تماس با ما نزدیکترین تکنسین به محل مورد نیاز شما اعزام می‌شود.

مشکلاتی که ممکن است ساید ها و یا یخچالهای معمولی برای شما ایجاد کنند:

صدای زیاد و آزاردهنده

خرابی موتور یا کمپرسور

یکسره کار کردن

عدم فرآیند یخ‌سازی

خرابی برد الکترونیکی اصلی

برفک زدن

سرد نکردن

نشتی گاز

خرابی ترموستات

خرابی آبسردکن

روشن نشدن دستگاه

خرابی لاستیک دور درب

سوالات متداول درباره ما

نگران نباشید!! بله اعزام کارشناس و تکنسین در محل است و نیازی نیست که دستگاه خود را جابجا کنید. تمام تعمیرکاران به منزل شما خواهند آمد و دستگاه را بررسی خواهند کردو به شما مشکل را گزارش خواهند داد. در مرحله بعد به شما اعلام هزنیه می‌کنند و بعد از آن اگر شما اعلام رضایت کنید، آنها شروع به کار خواهند کرد.

بعد از انجام کار یخچال شما در حضورتان تست خواهد شد.

وسایل قدیمی همیشه با کیفیت بوده و دیرتر از وسایل جدید عمر کرده اند. اما به هر حال هر وسیله برقی روزی نیاز به تعمیر و بازسازی دارد.

اگر شما هم یکی از وسیله های برقی قدیمی جنرال الکتریک را دارید می‌توانید روی تیم ما حساب کنید و با ما برای تعمیر آن تماس بگیرید.

جنرال الکتریک از پیچیدگی و قطعات زیادی تشکیل شده که بیشتر آن هم در همه مدل های آن مشترک بوده و هرچه یخچال در گذر زمان  و با پیشرفت تکنولوژی خاص تر می شود قطعات جدید و بهترهم به آن اضافه می شود. تمامی قطعه های این دستگاه چه کوچک چه بزرگ به یک اندازه اهمیت دارند و بررسی ایرادهای آن ها به یک اندازه باید مورد توجه واقع شود.

هزینه تعمیر هر وسیله برقی به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای مثال می‌توان گفت که به علت خرابی که مهمترین عامل به شدت بستگی دارد. مثلا این موضوع که  تعویض یا تعمیر انجام شود بسیار اهمیت دارد. معمولا بعد از عیب یابی توسط تکنسین مشخص می‌شود که چقدر هزینه لازم است. نگران نباشید تمامی هزینه ها زیر نظر شرکت انجام می‌شود و طبق تعرفه بوده. 

تمامی خدمات ارائه شده ما این  شامل گارانتی  و در صورت بروز مجدد همان مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و رفع مشکل بدون دریافت هیچ هزینه ای مشکل دستگاه شما را به صورت کامل برطرف خواهیم کرد.

ثبت درخواست که از سمت شما در سایت ما ثبت شد یکی از مشاورین ما با شما تماس گرفته و مشکلات شما را بررسی کرده. اگر مشکل شما با تلفن حل شود که کمکتان می‌کنند اگر حل نشود تکنسین حرفه ای را در کمترین زمان ممکن و ساعتی که شما هماهنگ کنید به محل شما اعزام خواهند کرد. 

شما می‌توانید زمانی که کار به اتمام رسید و تعمیرکار مشکل دستگاه مربوطه را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب شرکت واریز نمایید.

تعهد تیم ما به کار این شرایط را برای مشتریان عزیز فراهم می‌کند که اگر از تعمیرات یخچال جنرال الکتریک خود راضی نباشند می‌توانند از تعمیرکار مربوطه به شرکت شکایت کرده و مسئول امور رسیدگی به شکایتها و رضایت مشتری در کمترین زمان ممکن مشکل شما عزیزان را با فرستادن یک تکنسین دیگر یا با هر روش دیگری که مشتری را راضی کند برطرف خواهد کرد. 

ما در تیم فیکسی تمام تلاشمان این است که همه مناطق تهران و کرج را تحت پوشش قرار دهیم. اما مناطقی که تا به حال کار کرده ایم: 
آیت الله کاشانی، باغ فیض، صادقیه، تهرانسر، تهران نو، تهرانپارس، فیروزکوه، آزادی، هاشمی، شهرزیبا، جنت آباد، مرزداران، شهران، شهرک راه آهن، شهرآرا، سردار جنگل، نیاوران، شهرک غرب، ملاصدرا، پل رومی، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، تجریش، زعفرانیه، ولنجک، شمیرانات، ظفر، جردن، شوش، میدان قزوین، حسن آباد، افسریه، نازی آباد، منیریه، مطهری، فاطمی، توانیر، ورامین، شهر ری، یوسف آباد، میدان آرژانتین، گاندی، امیر آباد، فردوسی، میدان المپیک، اکباتان، استاد معین، پیروزی، رودهن، نارمک، هفت حوض، دروس، دزاشیب، ازگل

سوالات متداول درباره مشکلات یخچال جنرال الکتریک

چند دلیل مهم وجود دارد که در زیر با هم بررسی خواهیم کرد:

  1. ممکن است بر اثر فروسدگی یا عمر طولانی موتور فن این صدا بوجود بیاید. برای رفع این مشکل حتما باید از این دستگاه تکنسین بازدید دوره ای داشته باشد و موتور فن را روغن کاری کند. اگر موتور خشک باشد و روان کار نکند باعث ایجاد صدای آزار دهنده می‌شود. 
  2. یکی از اصلی ترین دلایل ایجاد صدا معمولا خراب شدن یا به خوبی کار نکردن موتور فن کندانسور است که کثیف شده باشد. 
  3. خرابی رله استارت یکی دیگر از دلایل صدای بیش از حد و ناهنجار در این وسیله است. 
  4. اگر یخچال به خوبی تراز نشده باشد همصدای زیادی تولید می‌کند. 
  5. روغن داخل کمپرسور وارد لوله‌های کندانسور و یا اواپراتور می‌شود و درون لوله‌ها یا ابتدای کمپرسور صدایی مانند قل قل کردن یا جوشیدن از یخچال به گوش می‌رسد
  6. اگر برفک یخچال زیاد شده باشد هم صدای ناهنجاری به گوش خواهد رسید. یخچالهای امروزی و جدید بدون برفک هستند هراز چند گاهی المنت دستگاه به کار می افتد و برفک را از کابین جدا میکند به دلیل گرم شدن المنت کمی صدا ایجاد می شود. 
  7. وظیفه اصلی پروانه فن فرستادن هوای خنک و سرد به کابین و درون یخچال است. اگر اواپراتور برفک زیادی داشته باشد و این توده برفک به پروانه فن نزدیک شود امکان دارد پروانه حین چرخش به برفک برخورد کند. و باعث صدای عجیب و ناهنجاری شود اواپراتور و فن یخچال را کامل بررسی کنید.

هیچ اهمیتی ندارد که مارک یا برند دستگاه شما چه نوعی باشد یا چقدر برای خرید آن هزینه کرده باشید زمانی که این دستگاه کار نکند و روشن نشود هیچ کارایی برای شما نخواهد داشت. 

1- علت روشن نشدن بعد از شستن یخچال

تمیز کردن کابین درون یخچال باید طوری صورت بگیرد که آب به داخل ان وارد نشود. بهتر است برای اینکار با یک دستمال نم دارد آن را تمیز کنید. 

اگر شما مستقیم آب را درون کابین بریزید ممکن است قطعه هایی مانند لامپ، کلید درب، سوکت ورودی، سنسورها و… دچار آسیب شوند. 

2- یخچال بعد از قطع شدن برق روشن نمی‌شود

دو دلیل اصلی وجود دارد: 

  • برد یا رله استارت مشکل پیدا کرده است و باید سریع تر تعمیر شود. 
  • ترموستات خراب شده است. 

یک نکته را در نظر داشته باشید این وسیله از سیم کشی بسیار پیچیده ای برخوردار است. هرگونه اختلال در این سیم کشی ممکن است باعث شود که یخچال روشن نشود. نکته مهم دیگر این است که هیچگاه سعی نکنید که خودتان بدون کمک تکنسین آن را دستکاری یا تعمیر کنید. 

به این نوشته امتیاز دهید page